2020-06-19 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
140 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.


1.
Konceptuální sebevražda v přímém přenosu? To neokecáš. SPD zradila alternativu a celý Okamurův poslanecký klub už zase jednomyslně hlasoval spolu s Demoblokem, ČSSD, Piráty a Hnutím ANO pro ustanovení parlamentní komise pro boj s hybridními hrozbami. Komise vznikla na popud Věry Jourové a Evropských hodnot Jakuba Jandy. Proti ustanovení komise hlasovali jen poslanci KSČM. Dezinformace prý už není lež, stačí jen selektivně pracovat s informacemi a kreativně pracovat s distribučními kanály, aby se to nově dalo označit za dezinformaci. Komise bude navrhovat legislativní opatření a bude prý prošetřovat šíření dezinformací z ciziny, které míří na české občany a situace v Česku.

2.
Poslanecká sněmovna schválila už druhé usnesení na obranu a ochranu Izraele, z projevu Tomia Okamury před hlasováním jednomu doslova zatrnulo. Tohle myslí vážně předseda strany, která se ucházela o hlasy českých vlasteneckých voličů? Proč se o usnesení hlasovalo dvakrát a bod č. 5 musel být hlasován odděleně? Mírová dohoda předložená Donaldem Trumpem není pro Palestince dohodou s Izraelem, ale totálním diktátem Izraele podle střihu nacistické metodologie. Výsledkem bude pouze úprk a exodus Palestinců do Evropy spojený s bezpečnostní destabilizací našeho prostoru.

3.
Vymyslíš tohle? Vladimir Putin vyhnal pomocí proruské agentury Aeronet a jejích videí české Romy z Velké Británie, stěžoval si v rozhovoru pro iDNES ředitel české školy v britském Leedsu. Skupina ilegálních dopravců prý využila články Aeronetu k vystrašení Romů a k jejich návratu zpátky do ČR. Ředitel školy se ptá, jaký zájem má proruská agentura na destabilizaci setrvání Romů ve Velké Británii? Jistě to prý sleduje nějaký účel. Bizarní rozhovor de facto odhaluje, že za stěhováním Romů zpátky do ČR nemůže Brexit, ale může za to Aeronet, že už ovlivňuje i migrační vlny etnických skupin v Evropě.

4.
Skupina 18 největších amerických globalizovaných korporací poskytne Black Lives Matter více jak 1,6 miliardy dolarů na podporu demonstrací a změn ve společenském životě v USA. Černošská nadace koordinující registrace příspěvků s tím není spokojená, není to prý dost vzhledem k úhrnným ziskům těchto korporací za minulý rok. Vloni prý korporace vydělaly v souhrnu 400 miliard dolarů a pouhých 1,6 miliardy pro černochy působí prý jako odpustek, nikoliv jako upřímný dar. Bezpečnostní krize v USA se nebezpečně začíná podobat vojenskému cvičení Jade Helm 15 před 5 lety.

5.
Zuckerbergův Instagram označil statistiku FBI o mezirasové násilné kriminalitě v USA za projev nenávisti, ta totiž za rok 2018 odhaluje 9x více násilných útoků černochů na bělochy než obráceně. Přestože v USA je jenom 13% černochů v populaci, mají podle statistiky FBI na svědomí 60% všech loupežných přepadení. Bílý policista v USA je 18x častější obětí černocha, než je černoch obětí bílého policisty. Fordova nadace, Borealis Philanthropy a Sórošova Open Society nadace nasypaly hnutí Black Lives Matter více jak 133 milionů dolarů na podporu jejich demonstrací. Velká neomarxistická revoluce s penězi od Rothschildů jako v roce 1917 v carském Rusku.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio
Štítky
Aeronet.cz, Pan V.K., Svobodný vysílač

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!