Reportáž Martina Mojmíra 04.04.2019 (JineMedium.CZ)

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
142 Zobrazení
Petr Ortek, Jiří Černohorský a Ondřej Šálek o médiích, dezinformacích a České nezávislé televizi (Reportáž Martina Mojmíra 04.04.2019)
----

Typy diskuzí k našemu digitálnímu obsahu:
https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=41&t=335

Prohlášení o obecném zřeknutí se odpovědnosti:
https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=41&t=318

Všechny pořady Jiného média CZ (JineMedium.CZ):
http://www.jinemedium.cz/

Jiné médium CZ - veřejný archiv:
https://www.youtube.com/channel/UCOQ4_5OjfYr0EDQmhEm486Q/videos
----

Z důvodu prevence eventuální cenzury ze strany diskuzních prostorů třetích stran zdejší diskuze nečteme a tedy na ně ani nereagujeme. Seriózní diskuzní téma k videu je otevřeno v našem interFóru zde: https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=141&t=442, popřípadě schvalovacímu procesu podléhající anonymizované diskuze můžete využít přímo v prostoru pod videu příslušným článkem zde: https://www.duchdoby.cz/?p=21691. Děkujeme za pochopení a respektování naší volby.
----

Pokud se máte zájem přidat k týmu Jiného média CZ a vytvořit tak další kanál, kontaktujte nás na e-mailu info@jinemedium.cz. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zvažte, prosíme, alespoň svoji podporu. Přispět můžete na bankovní účet číslo 55555513 / 2010 (jako variabilní symbol uveďte číslici 21691 a/nebo zprávu pro příjemce „DAR JM”). Vaše příspěvky budou použity na pokrytí nákladů vynaložených za naši práci. Za jakoukoli podporu srdečně děkujeme!
Kategorie
Česká nezávislá televize

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!