Radomír Prus: Roky mě vydíral Toflův gang. Nakonec ze mě udělali zločince na Seychelách. České peklo

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
69 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.


Skupina Exelsior Group produkuje technologii pro průmyslovou výrobu unikátní české baterie HE3DA, jejímž autorem je špičkový technik Jan Procházka. Zakladatelem společnosti je bohumínský podnikatel Radomír Prus (1978). Až potud by na příběhu nebylo nic zvláštního. Unikátní technologie, knowhow, spojení výzkumu a průmyslové výroby. Ovšem za Radomírem Prusem stojí velmi dramatický příběh, který roztočil kola mafie nejen na severní Moravě.


12 let Radomíra Pruse vydíral Toflův gang. Zaplatíš 3 miliony výpalné, a pustíme tě. Pokud nezaplatíš, zničíme tě. Jeden ze členů Toflova gangu měl být dokonce partnerem krajské soudkyně, která Radomíra Pruse soudila. Drzost nebo náhoda? Radovan Prus se nepodvolil, a obstál. Když se mu s obtížemi podařilo vysekat z osidel tohoto gangu, přišel další úder. Nastoupil finanční úřad s desítkami kontrol, vydírání o podíl ze zisku tehdejším šéfem krajského finančního úřadu, a celé to vygradovalo 150 zakuklenými policisty se samopaly, kteří vtrhli do oběktů firmy. Důvod? Odmítnutí solit podíl ze zisku gaunerům. Z plánované dovolené Radomíra Pruse s přítelkyní na Seychelách se tak stal nucený exil s tříletým pobytem. Ale i tam na něj dosáhla chapadla české mafie. Zaplatíš 5 milionů, pustíme tvé kolegy z basy. Do celé akce se zapojila i tehdejší pražská expozitura ÚOOZ. Začali se krýt někteří vrchní státní zástupci, kteří měli diktovat policii, co zahrnout do spisů. Odhalilo se i údajné napojení některých krajských státních zástupců na drogovou mafii. Policie měla také spolupracovat s finančním úřadem. Mafie, gangy, vydíračky jako ve zdivočelých 90. letech minulého století. Co je však horší, takové praktiky tu probíhají i ve 2. dekádě století současného. Nevěříte? Připojte se k nám.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio
Štítky
Svobodný vysílač

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!