Petr Havel 2. díl: Lidé by měli podpořit malé farmáře tím, že u nich budou nakupovat

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
6 Zobrazení
Petr Havel 2. díl: Lidé by měli podpořit malé farmáře tím, že u nich budou nakupovat. A ti by měli hledat přímé cesty k zákazníkům.
Česká republika má potenciál být v podstatě plně soběstačná. Do jisté míry jsme byli částečně soběstační v předlistopadové době, ale to bylo zejména kvůli uzavřeným hranicím. Úplně soběstační jsme ale ani tehdy nebyli. Tato důležitá slova zazněla od našeho hosta před týdnem. Ano, bavili jsme se o potravinové soběstačnosti, což je v každé krizi zásadní věc. Viděli jsme velmi dobře, co se stalo v koronavirové krizi, kdy byla nouze o zdravotní pomůcky, lékařské roušky, respirátory a ochranné obleky. Jednotlivé země si je chránily jako oko v hlavě, nepustily je přes hranice. Občas se dokonce stávalo, že i když už byl náklad zaplacen a v letadle, jiná země ho přeplatila a přesměrovala letadlo k sobě. A co by se asi dělo, pokud by v Evropě začala být nouze o potraviny? Nemusíme si to nějak usilovně představovat, ale musíme být na to dobře připraveni. A být připraveni, to znamená usilovat o potravinovou soběstačnost. V této debatě budeme pokračovat s agrárním analytikem Petrem Havlem.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/havel-petr-2d-lide-by-meli-podporit-male-farmare-tim-ze-u-nich-budou-nakupovat-a-ti-by-meli-hledat-prime-cesty-k-zakaznikum/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #PetrHavel #Havel
Kategorie
Politika Kupředu do minulosti

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!