Doporučené video

Michael Jackson - Zatajený příběh Neverlandu (CZ titulky)

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
536 Zobrazení

Více na http://www.wzk.cz/skutecna-pravda-o-michaelovi-jacksonovi/Dokument o Michaelovi Jacksonovi ukazující, jak média dokážou překroutit celou realitu a udělat z člověka obludu. Michael Jackson celý život šířil pravdu a lásku, pomáhal dětem, ukazoval to, co doopravdy jsme. Celý svět házel na něj špínu, která se mu celý život zažírala do duše, ale přesto stále bojoval za cílem udělat lepší a zdravý svět, kde není místo pro války, závist, lhostejnost a nemoci. Michael zanechal na tomto světě velký odkaz.

Každý, kdo házel na něj špínu vědomě, či nevědomě, by se měl podívat na tento dokument.

Dokument nazvaný Zatajený příběh Neverlandu, který je o všech vymyšlených aférách, které udělali z Michaela pedofila. Na konec se ukáže, že Michael by nikdy nic takového neudělal, využili jeho dobré duše a pak mu vrazili kudlu do zad.

Prvních 40 minut trvá původní dokument, zbytek je jakýsi dodatek přidaný Larrym Nimmerem, autorem dokumentu. V dodatcích uvidíte další scény z videa rodiny Arvizů, další rozhovor s právníkem Thomasem Mesereuem a Aphrodite Jones, zátah šerifů na Neverland (mimochodem, všimněte si, že k dispozici dali pouze ty záběry, na nichž s laskavým tónem vysvětlují mexickému zaměstnanci, že mají povolení k prohlídce, ale již neukáží, jak párali matrace noži a tak podobně) a pak bezprostřední reakce fanoušků po Michaelově očištění, a pak po jeho úmrtí.

Kategorie
Zajímavosti
Štítky
Michael Jackson, Utajený příběh, Neverland, Dokument

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!