MaP 152 Novotného "Osvoboditelé Řeporyjí" vyvraždili za 21 dní v Polsku 10 000 žen, dětí a starců!

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
17 Zobrazení
Další info na http://michalapetr.cz/doku.php třeba o Wola masakru 50 000 zavražděných za 7 dní.
Přímý odkaz na vyvražďování v Polsku: https://nowahistoria.interia.pl/aktualnosci/news-rzez-ochoty-mordy-gwalty-pijanstwo,nId,2615127
Neuvěřitelné Pavel Novotný (ODS) starosta Řeporyjí, chce postavit pomník SS-manům z brigády Kaminsky, kteří jenom v polském hlavním městě vyvraždili 10 000 lidí. Ženy hromadně znásilňovali, mučili, upalovali a ubíjeli. Děti a starce stříleli, upalovali a nechávali umírat žízní! Jejich krvavá pouť začala v roce 1941 v ruské oblasti Lokoť, a přes Bělorusko, do Varšavy za nimi zůstal pruh mrtvé země. Jenom jediná žena této bandy osobně zastřelila 1500 dětí, žen a starců. Z Varšavy se vypravili bojovat proti slovenským partyzánům a SNP a potom je Němci přesunuli z SS RONA (Ruské dobrovolnická lidová armáda) do ROA ( Ruské osvobozenecké armády) a, když tábořili u Berouna, tak tito vrazi pojali plán, že si zachrání kůži a přitáhli zachránit Řeporyje! Podle místní kroniky, žádný boj o Řeporyje nevedli! Těmto lidem asi stavět pomník, je šílené. Před jejich válečnými zločiny bledne pověst těch těch nejhorších jednotek SS!
Zase střílíme na všechny strany! Máte se na co těšit! Sdílejte nás proto na sociálních sítích stiskem tlačítka "sdílet" v pravém dolním rohu pod obrazovkou! Podporujte nás všemu způsoby jaké uznáte za vhodné. Jediní od koho přijímáme finanční podporu na naše projekty a pořady jste Vy obyčejní lidé. Informace zveřejňujeme pro Vás. Jde nám všem o společné SVOBODA SLOVA je podmínkou pro demokratických právní stát! STOP politickým zlodějům a politickým mafiánům ze všech stran! Stop řádění příslušníků StB! TOTALITA se nesmí opakovat!
Díl 151 se upravuje

Podpořit nás můžete dary na účet 2601593605/2010,
pro dárce ze zahraničí IBAN CZ7720100000002601593605,
BIC (SWIFT) FIOBCZPPXXX,
Své platby prosím označte slovem DAR, je to důležité. Děkujeme!
Facebook autorů:
https://www.facebook.com/nestra.istra
https://www.facebook.com/michal.drabik1
https://www.facebook.com/petr.iii.9
Kategorie
Michal a Petr - nový YouTube kanál

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!