2023-11-06 OT-OD V.V.Pjakina s českým dabingem-Události na letišti v Machačkale v souvislostech aj.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od
0 Zobrazení
Milí přátelé, právě mi skončil týdenní ban, pořady, které byly vytvořeny mezitím, sem už zpětně dávat nebudu. Najdete je tady: https://t.me/Proudnarodnihrdosti anebo tady:
https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4?view=content, a to samozřejmě včetně pořadů zde na YT banovaných :).

2023-11-06 Otázky a odpovědi V.V.Pjakina s českým dabingem - Události na letišti v Machačkale v souvislostech: Proč zazněly ze všech stran výzvy k propuštění všech "výtržníků" - Celkový politický kontext, který se vytváří okolo Izraele - Ukrajina: Jaký vývoj naznačují články v "Time" ("životopisec" Zelenského: "Nikdo nevěří ve vítězství jako já. Nikdo!") a "The Economist" (rozhovor a článek Zalužného). Video v původním znění s titulky: https://kob-forum.eu/2023/11/11/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-06-11-2023/ Předchozí díl zde: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/2133 Kniha "Státní symboly a státní suverenita" je již v prodeji na www.zakazanevzdelani.cz. Tamtéž najdete i tituly "O světě křivých zrcadel I-IV" a řadu dalších knih nejen z dílny VP SSSR.
Kategorie
Proud národní hrdosti

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!