Voláme národ k domobraně

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
150 Zobrazení
Vážení sledující kanálu a webu Otevři svou mysl, nejspíše jste si všimli, že kromě překladů na otevrisvoumysl.cz se věnuji také projektu www.kulovy-blesk.cz s kolegou Radkem Pechem, v rámci kterého vymýšlíme a podnikáme konkrétní kroky ve snaze udělat změnu k lepšímu v souvislosti s tím, co se děje. V tomto videu se dozvíte naše konkrétní současné a dlouhodobější plány.

Jistě jste zaznamenali dnešní prodloužení nouzového stavu do 20.11.2020, ale také ULTIMÁTUM (https://1url.cz/@ultimatumcz), které jsme společně s OBČANSKOU NEPOSLUŠNOSTÍ a ČINNOU KOMPETENCÍ odeslali vybraným ústavním činitelům.

Jako odpověď na prodloužení nouzového stavu do 20.11.2020 a minulý pátek schválení nového zákona PS ČR, vztahujícího se k zákazu zřízení DOMOBRANY, který jsme jako důsledek nesplnění požadavků v rámci ULTIMÁTA zmínili, a jeho aktuálního projednávání v Senátu ČR – není čas, ztrácet čas. VOLÁME NÁROD K DOMOBRANĚ! Je vidět, že se nás opravdu bojí.

PODPOŘIT DOMOBRANU: https://bit.ly/domobrana

POZOR: Pokud jste instituce, odborník, firma, podnikatel či organizace, kteří naši výzvu ve videu budete chtít podpořit svým souhlasem – kontaktujte nás na info@kulovy-blesk.cz (průběžně Vás do videa 1x týdně budeme jako podporovatele doplňovat). #CHCIZMENU #DUVERUJIPLANU #PODPORIMTO

NOVĚ se k výzvě připojují i další podporovatelé – ALIANCE NÁRODNÍCH SIL, NÁRODNÍ DOMOBRANA, KORONAPANIKDEMIE.CZ – děkujeme za podporu a spolupráci.

#KULOVYBLESK #OBCANSKANEPOSLUSNOST #CINNAKOMEPTENCE #ALIANCENARODNICHSIL #NARODNIDOMOBRANA #KORONAPANIKDEMIE.CZ
Kategorie
Otevři svou mysl

Napište svůj komentář

Komentáře

  • Stanislav
    Přidáno před

    Video je odstraněno. Zde je další odkaz:
    "Voláme národ k domobraně"
    https://www.kulovy-blesk.cz/podporte-nas-support-us/