Stanislav Novotný: Sametový převrat jako demoverze barevných revolucí? Pravda, láska, srp a kladivo!

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
7 Zobrazení
Lajkněte či sdílejte, pokud se vám video líbí. Máte připomínky, postřehy, podněty, návrhy? Určitě nám zanechte komentář.

A nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio


Jak už to tak bývá, těmi nejzavilejšími kritiky minulého režimu jsou zpravidla samotní nejtvrdší exkomunisté. Dnes si rádi nasazují masku ctnostných autorit, které káží tzv. demokratické hodnoty. Jejich minulost je ale dostihuje. U některých se minulost účelově vytahuje, u jiných se taktně zamlčuje. Podle toho, jak se to hodí k jejich glorifikaci nebo diskreditaci. Lubomír Metnar jako ministr obrany kupuje americké vrtulníky, proto se mu jeho účast v komunistickém pohotovostním pluku nepředhazuje. Stojí na té správné straně, vše odpuštěno. Ovšem takový Zdeněk Ondráček (KSČM) americké vrtulníky nekupuje, proto mu nasazují psí hlavu mlátičky v pohotovostním pluku!


Kteří polistopadoví politici dnes vykřikují o hrůzách socialismu, ale sami byli aktivními svazáky, pracovali v podnicích PZO nebo rovnou v rozvědce? Od ředitele České Televize, přes rektora Karlovy univerzity až po předsedu Ústavního soudu. Celý polistopadový režim stojí na sloupech, které podpírají komunističtí kádři. Ti se šikovně ukotvili v pravicovém spektru politiky, přebarvili na modro, z východu se přetočili na západ, a znovu uchopili moc. Velmi rychle pochopili, kde je krajíc chleba namazaný máslem. Kariérní modrá košile bližší než rudý komunistický kabát. Abychom tak trochu oslavili výročí nedávné sametové taškařice, pojďme se podívat, kdo zinscenoval pochod z Albertova právě na Národní třídu, kdo vydal pokyn ke skartaci důležitých svazků StB, a jaké klíčové postavy utvářely rodící se drancování zlata, rabování bankovních sejfů a trhání páteřního průmyslu na kusy? Nejen o tom si budu povídat s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným.


0:04:04 - Úvod: Příprava sametového převratu za účelem otevření nenasycených trhů střední a východní Evropy pro západní zboží a oddálení finanční krize.

0:15:56 - Pieta na Albertově a následný pochod na Národní Třídu. Spontánní akce nebo mistrnně naplánovaná rozbuška StB a start převratu? Osoby Jiří Jaskmanický, Ludvík Zifčák, Rudolf Hegenbart, plukovník Bečvář (URNA) a další.

0:41:11 - Dokument z 2. dubna 1990 ministra vnitra Richarda Sachera s pokyny na zaletování svazků StB do sudů a zakopání na neznámém místě.

0:56:25 - Alojz Lorenc a jeho příkazy ke zničení svazků + svazky tzv. zvláštního určení s osobami z Prognostického ústavu.

1:04:02 - Dokumenty jako olovo a pojistka pro poslušnost prominentních politiků po listopadu 1989 + komunističtí poradci Richarda Sachera (Miroslav Vacek, Alojz Lorenc).

1:06:55 - Pavel Rychetský: Jeho předlistopadová minulost a vrůstání do jádra nového systému.

1:14:20 - Radek Pokorný (prominentní právník ČSSD s vazbou na Čez): Začíná jako koncipient u Pavla Rychetského, jeho vazby na Zdeňka Bakalu.

1:18:10 - Vazby Zdeňka Bakaly a Josefa Tošovského na pražské burze cenných papírů, Agrobanka, GP Morgan, Mostecká uhelná a OKD. Pokládání základů souručenství mafie v politice i businessu.

1:24:50 - Petr Uhl: Jeho úloha v sam etové taškařici a napojení na lobby sudetoněmeckého Landsmanšaftu.

1:31:45 - Prof. Tomáš Zima, rektor Karlovy univerzity: Proč se tají jeho komunistická minulost?

1:36:10 - Karel Janeček: ikona světce, filantropa a mecenáše. Otec u StB, Janečkovy konexe a vazby (viz další kapitola).

1:40:32 - Vladimír Dlouhý: Vazby (nejen) na Karla Janečka, KSČ, ODS, ODA, Goldman Sachs a Česká hospodářská komora.

1:47:43 - Ředitel ČT Petr Dvořák: Jeho napojení na PPF Petra Kellnera + další kádři z Prognostického ústavu (Jiří Dolejš).

1:56:54 - Závěr: Existují svazky StB v zaletovaných sudech, nebo jsou už rozebrané jako olovo a pojistka na poslušnost českých politiků vlastněné zahraničními rozvědkami?
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!