Stanislav Motl 3. díl: Celý život hledám hrdiny a nakonec největším hrdinou mého života byla matka

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
2 Zobrazení
Stanislav Motl 3. díl: Celý život hledám dobrodružství a hrdiny. Dospěl jsem k závěru, že největším hrdinou mého života byla matka.
Minulý papež Benedikt XVI. měl o internetu prohlásit, že je to ďáblův vynález, který povede ke zmatení myslí, takže lidé nebudou vědět, co je a co není pravda,“ řekl v našem minulém povídání kolega novinář a spisovatel Stanislav Motl. A dodal, že cítí v komunikaci s lidmi, kteří pořád sedí u počítače – ne u všech, ale u mnoha z nich – jakousi absenci citu, soucitu, empatie. Že má pocit, jakoby se cit a soucit částečně vytrácel, mizel, bohužel nezřídka u nejmladší generace. Vyprávěli jsme si však i o lidech, se kterými se setkal při své práci, o jejich často tragických osudech a občas i velmi zlých činech. Přičemž zdůraznil moudrou větu z Talmudu: „Nesuď člověka za jeho činy, pokud jsi nebyl na jeho místě.“ A právě v povídání o krutých, tvrdých a mnohdy i násilných osudech lidí – lidí, kteří někdy spáchali nepředstavitelné zločiny, budeme dnes se Stanislavem Motlem pokračovat.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/motl-stanislav-3d-cely-zivot-hledam-dobrodruzstvi-a-hrdiny-dospel-jsem-k-zaveru-ze-nejvetsim-hrdinou-meho-zivota-byla-matka/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #StanislavMotl #Motl
Kategorie
Kupředu do minulosti Politika

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!