Rudolf Vávra: Proč 5G? Aby pařani mohli rychleji smažit gamesy a tahali filmečky o pár vteřin dříve?

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
2 Zobrazení
Lajkněte či sdílejte, pokud se vám video líbí. Máte připomínky, postřehy, podněty, návrhy? Určitě nám zanechte komentář.

A nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio


0:00:00
5G sítě se zavádějí v utajení a staví se nové a nové 5G vysílače. Lidé jsou šikovně fixovaní na COVID, a než z tranzu procitnou, bude napůl hotovo! Všeobecně se uvádí, že 5G je blaho pro rychlejší Internet. Je to pravda jen zčásti. Jak argumentovat na podobné námitky mileniálské generace, která se na 5G vysloveně těší, a odpůrce považují za středověké poustevníky z jeskyní? Lze něco dělat, když má soused 5G, které vidíme na naší wifi v plném signálu? Jak zůstat co nejvíce v harmonii s přírodou uprostřed hustě zastavěných aglomerací, a lze vůbec daný vývoj zvrátit v náš prospěch? Vždyť světová třídní elita bude přece také destruktivně zasažená mikrovlnným zářením podobně jako my. Jak tomu chtějí uniknout? A co síla vědomí, je to naše zbraň, kterou můžeme využít? V dnešním programu budeme zodpovídat vaše otázky, náměty a postřehy. Pokud ovšem vydržíte až do konce, dozvíte se i několik dalších novinek!


0:02:35 - Jak argumentovat na námitky rychlejšího 5G Internetu? Pár bodů, jak jasně a stručně popsat nebezpečí 5G. Mileniálové vs poustevníci z jeskyní.

0:11:13 - Co dělat, když vidíme na naší wifi sousedovu 5G síť v plném signálu?

0:27:18 - Zašifrované vzkazy v programovacích Hollywoodských filmech jako budoucí vývoj pro nové generace.

0:43:29 - Jak zůstat v co největší harmonii s přírodou uprostřed hustě zastavěných velkoměst? Lze vývoj zvrátit v náš prospěch?

0:57:12 - "Ztrátové" investice do lidí a "správné" investice do zbraní.

1:03:49 - Světová třídní elita bude přece také destruktivně zasažená mikrovlnným zářením podobně jako my. Jak tomu chtějí uniknout?

1:19:39 - Je možné sílu našeho vědomí využít jako zbraň?

1:23:16 - Srdce není pumpa. Vědecké argumenty, mýty a fakta.

1:31:17 - Bezpečnostní standardy vysokofrekvenčního záření a právník Ray Broomhall z Austrálie. Jak se chránit před nástupem tzv. inteligentních měřičů a stále nových antén/zářičů kolem nás?

1:41:53 - COVID-19 jako překlenovací spojnice, urychlovač a vstupní brána ze 3. do 4. průmyslové revoluce: Od výpočetní technologie do inteligentních technologií splynutí člověka se strojem.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!