Radek Novotný: Nový Ústavní zákon: My zaplatíme vodné a stočné, zahraniční koncerny shrábnou zisky!

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
8 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.


Poslanecká sněmovna bude projednávat návrh Ústavního zákona z dílny ministerstva zemědělství, který má chránit vodu a vodní zdroje v Česku. Ústavní zákon svou atraktivní formou vypadá velmi přitažlivě, ovšem ve skutečnosti jde o Trójského koně, který zakonzervuje zisky z vody zahraničním koncernům typu Veolie na věky. Vše kolem vody zaplatíme nakonec vždy pouze my, občané! Pokud podle tohoto Ústavního zákona zaplatíme přehrady, infrastrukturu, dodávku a vyčištění vody, musí nám Ústava garantovat, že to, co do vodárenství vybereme na vodném a stočném i z daní, skončí opět ve vodárenství a nikoli na účtech překupníků ze zahraničních koncernů. Toto ovšem v Ústavním zákoně obsaženo není!

Jakou levotu na nás poslanci chystají? Jde o nebezpečnou hru "prznění" Ústavy podle zadání zákulisní vodárenské lobby a posvěcenou politiky? Pokud nezahrneme do Ústavního zákona základní premisu, že my ovládáme peněžní toky zisků z vody, potom faktickou moc u nás drží pevně nadnárodní koncerny a korporace. Vše ostatní je pouze trapné divadlo předstírání, že tomu tak není.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio
Štítky
Svobodný vysílač

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!