Pavel Radosta 1. díl: Je velký rozdíl mezi cestovatelem a turistou

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
1 Zobrazení
Pavel Radosta 1. díl: Je velký rozdíl mezi cestovatelem a turistou. Příliš mnoho lidí jezdí na stále stejná místa a ničí je. Cestovat by se mělo za poznáním, a ne pro užívání si.
Na sociálních sítích letěla před pár týdny anekdota, která dokonale zrcadlila současnou situaci. Vláda oznámila, že kvůli karanténním opatřením budeme muset letos trávit dovolenou v tuzemsku, a na to se řada lidí vrhla k mapě a hledala, kde že to tuzemsko je. Od vzniku toho vtipu se opatření uvolnila, ale mnohem více lidí skutečně letos zůstane doma, a bude možná poprvé v životě objevovat svou rodnou zemi. A můžeme si být téměř jisti, že ustrnou nad tím, kolik skýtá barev, proměn a kouzla. V dnešním prázdninově laděném díle si řekneme, zda je možné procestovat skoro celý svět, a přesto nevystrčit paty za hranice. Naším hostem je Pavel Radosta, původně lesní inženýr, který se posledních 10 let věnuje časopisu Moje země a tvorbě fotografických publikací. Jen na okraj je potřeba zmínit, že Moje země, Praha, Jižní Čechy barokní, Moje Plzeň, to vše je Pavel Radosta.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/radosta-pavel-1d-je-velky-rozdil-mezi-cestovatelem-a-turistou-prilis-mnoho-lidi-jezdi-na-stale-stejna-mista-a-nici-je-cestovat-by-se-melo-za-poznanim-a-ne-pro-uzivani-si/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #PavelRadosta #Radosta
Kategorie
Politika Kupředu do minulosti

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!