Ondřej Neff 1. díl: V případě katastrofy by nastal rozklad rychle, během pár dnů...

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
17 Zobrazení
Ondřej Neff 1. díl: V případě katastrofy by šel rozklad rychle, během pár dnů by společnost ovládly bandy a samozvanci
Právě jste se vzbudili a nevíte, kolik je hodin, protože váš elektrický budík nefunguje. Stejně jako všechno ostatní ve vašem bytě, co ke svému chodu potřebuje elektrický proud. Neumyjete se, neuvaříte si kávu, lednička vytekla, televize mlčí. Jediné, co je vaší spojnicí se světem, je rádio na baterky, které jste doposud, bůhví proč, nevyhodili. Blackout neboli totální výpadek elektrického proudu. Odborníci říkají, že otázka nezní, zda k němu u nás dojde nebo ne, ale kdy, a jak dlouho potrvá.
Tak pokud si vzpomínáte, přesně takto začínal před několika lety úplně první díl pořadu Kupředu do minulosti, ještě v Českém rozhlase Dvojka. Chtěli jsme tehdy upozornit na to, jak velmi rychle jsme si zvykli na všechny vymoženosti, které nám moderní doba poskytuje. Elektřina, plyn, kanalizace, vodovod, počítač, internet, mobil, letadla, topení. Na tom všem jsme závislí, životně závislí, a místo abychom si to uvědomili a zařídili se podle toho, raději sledujeme katastrofické filmy, které simulují situaci, kdy o většinu těchto vymožeností přicházíme – a plašíme tak myšlenku, že by tyto filmy mohly být docela dobře o nás. Naším hostem je novinář a spisovatel Ondřej Neff.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/neff-ondrej-1d-v-pripade-katastrofy-by-sel-rozklad-rychle-behem-par-dnu-by-spolecnost-ovladly-bandy-a-samozvanci/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #OndrejNeff #Neff
Kategorie
Politika Kupředu do minulosti

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!