Miroslav Kelnar: Unikátní svědectví. Kam se zašantročilo 12 miliard za tureckou elektrárnu Adularya?

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
3 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.
Tento pořad vznikl ve spolupráci s Institutem Aleny Vitáskové, za který v programu vystupuje detektiv a lovec šmejdů Zbyněk Prousek.

Někteří z nás jsme jistě zaznamenali cestu českého premiéra Andreje Babiše v září 2019 do Turecka za prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem. Kromě jiného se tam mělo řešit 12 miliard, které Česko nasypalo do místní nedokončené hnědouhelné elektrárny společnosti Adularya. Jenže projekt uvízl v koncích. Turecko se pokouší nedostavěnou elektrárnu prodat, ale zájemci zatím neexistují. Zfušovaná nedokončená elektrárna, a zálusk na další peníze opět z našich kapes pro její dokončení? To je snad zlý sen. Vyhodilo se 12 miliard do luftu díky dalšímu tunelu přes Českou exportní banku? Pojďme společně prozkoumat tuto kauzu, kdo prošustroval našich 12 miliard, a jak už od počátku byl projekt české elektrárny v Turecku odsouzený k zániku.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!