Michal a Petr díl 44. Prezident Zeman napálil Čechy, aby zachránil socánskou mafii před kriminálem!

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od
42 Zobrazení
Obsah dílu: Tento týden byl Tvrdík rudý vzteky a řval na své ředitele, protože se jeho podvody s "čínskými investicemi" provalily a, protože ředitelé neudrželi v tajnosti likvidace firem a účetnictví, zejména ve Škodě Plzeň. Zeman a jeho banda, kryjí trestnou činnost ředitele ÚOHS Rafaje. Ten na oplátku schvaluje Tvrdíkovi transakce. Ředitel Smartwings přiznal, že Tvrdík nemá žádný vliv na chod čínských společností, a že "Číňané" se o nic nestarají. Chudák ředitel Smartwings ani neví, že "Číňané" neexistují, a že jsou to jenom podvody socánské mafie a Zemanovy bludné představy. Komedie vrcholí. Nebude ani nesmyslný kanál Labe - Dunaj, ani nové moderní továrny, letiště a rychlovlaky. Zeman vyhnal opravdové čínské investory a místo nich představil čínskému prezidentovi socánského mafiánského koníka Jie, jako jediného oprávněného čínského investora. Číňané se urazili a spustili hon na Kellnera. Tvrdík se zřejmě snaží ukrást - vytunelovat ze Škody Plzeň dokumentaci k dodávkám výzbrojních technologií do Pakistánu. Řval kvůli tomu, jako pominutý! O Pakistán se vede boj mezi USA a Čínou. Tvrdík se pustil do vysoké hry. Jeho vztahy s USA jsou špatné z minulosti, protože USA zablokovaly řadu jeho jmenování do funkcí. Otázka zní, pro koho Tvrdík pracuje? Podle teorie třetí se směje to mohou být Rusové, ti by takhle USA i Číně vypálili rybník. Zeman je jasný agent Putina v Čechách. Dává smysl proč Tvrdíka kryje! V každém případě Váš své voliče Zeman prodal, nebudou nové továrny a bude krize!
Následuje ihned díl - Jak Zemanova justiční banda kryje trestnou činnost Babiše!
Sdílejte rychle! Takhle vysoko jsme ještě nezaútočili! Pravda vítězí nejsou červené trenky!

transparentní účet pro postiženou napadenou Natálku je: 2901667872/2010 - viz naše pořady číslo 38 a 39
MAFIE A MAFIÁNSKÉ POLITICKÉ STRUKTURY OPĚT ÚTOČÍ NA NAŠE POŘADY A TAK JAKO V PROSINCI 2018 A V BŘEZNU A KVĚTNU 2019 VYHROŽUJÍ A MAŽOU NAŠE POŘADY. SDÍLEJTE A ŠIŘTE RYCHLE. DÍLY 29 A 30 JSOU PO ZABLOKOVÁNÍ DOSTUPNÉ POUZE PŘES TOR BROWSER
SLEDUJTE NAŠE POŘADY. OPĚT NA NÁS ÚTOČÍ A VYHROŽUJÍ, ABYCHOM POŘADY VYMAZALI NEBO UVIDÍME. PŘESTÁLI JSME ÚTOK POLICIE V BŘEZNU, ÚTOK V KVĚTNU, VYDRŽÍME I TEĎ, ALE PRO JISTOTU ŠIŘTE NAŠE POŘADY MAILY A POŘIZUJTE JEJICH KOPIE! DĚKUJEME!
Pokud naše pořady sledujete, líbí se Vám a chcete nás podpořit - účet, na který nám můžete zasílat Vaše dary je:
2601593605/2010
IBAN CZ7720100000002601593605
BIC : FIOBCZPPXXX
Poukázané peníze používáme pouze na výdaje spojené s natáčením pořadů a na přípravu spolku, který bude vytvořen. Správcem účtu je Petr.
https://twitter.com/PeticeZa
FB profil:https://www.facebook.com/nestra.istra
Zde najdete petici, aby nám Německo vyplatilo dlužné biliony válečných reparací a bylo zákonem zakázáno shromažďování sudeťáků v ČR, tak ji podepisujte!
https://www.petice24.com/petice_za_vy...
Kategorie
Michal a Petr

Napište svůj komentář

Přihlaste se nebo se zaregistrujte, aby jste mohli vložit komentář.

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!