Jiří Kuchař 1. díl: Asi jediné univerzální antibiotikum je medicína faraonů, černucha setá

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
7 Zobrazení
Jiří Kuchař 1. díl: Asi jediné univerzální antibiotikum je medicína faraonů, černucha setá
Už několik měsíců intenzivně skloňujeme termín „imunita“. Musíme mít silnější imunitu, abychom byli zdraví a abychom se ubránili pandemii a neoslabovali se. Toto rázné nabytí imunity si nejčastěji spojujeme s tím, že si koupíme potravinové doplňky – a už jsme se ošálili dokonale, protože v tu chvíli jsme uchlácholeni tím, co vše pro své zdraví děláme. A když to nevyjde, tak sáhneme po lécích, a protože je potřeba, abychom byli zase rychle výkonní, a jdeme rovnou s kanónem na komára, takže i v banálních případech nasadíme syntetická antibiotika. To, že si tak sami vyrážíme z ruky nejsilnější zbraň na opravdu těžké infekce, víme. Víme toho dost o stále četnější rezistenci lidí na syntetická antibiotika. Jenomže použít úměrně našemu stavu antibiotika či antivirotika přírodní je nekonečně pracnější, zdlouhavější a hlavně – efekt není okamžitý, a tak našemu tělu nedáme šanci, aby si pomohlo samo a aby si moudře vybudovalo opravdu silnou imunitu.
Jak pomáhat sám sobě tím, co jíme a pijeme? O notoricky známém, a přesto dobře utajeném světě přírodních antibiotik a antivirotik si budeme povídat právě teď s Jiřím Kuchařem, všestranným publicistou a spisovatelem, autorem více než desítky knih z nejrůznějších oblastí. Například Léčitelé, jak je neznáme, Ayahuasca aneb tanec s bohy, Praha ezoterická, Průvodce skrytými dějinami města. Je také objevitelem Hitlerovy umělecké sbírky v Čechách a spoluautorem knih: Přírodní antibiotika, Hořká pravda o sladkém cukru a tak dále. Právě antibiotikům a antivirotikům se můžeme společně věnovat proto, že dokončuje další knihu. Jiří Kuchař je původně stavebním inženýrem a mezinárodním expertem v oboru hydrauliky podzemních vod.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/kuchar-jiri-1d-asi-jedine-univerzalni-antibiotikum-je-medicina-faraonu-cernucha-seta/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #JiriKuchar #Kuchar
Kategorie
Kupředu do minulosti Politika

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!