David Storch 1. díl: Představa, že budeme mít přírodu a zemědělství pod kontrolou, je iluzorní

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
12 Zobrazení
David Storch 1. díl: Představa, že budeme mít přírodu a zemědělství pod kontrolou, je iluzorní. Pokud ano, už to nebude příroda.
S řadou hostů zde v pořadu jsme se už bavili o půdě a jedech v ní. O tom, jak naši zemi uzdravovat a nepokračovat v její likvidaci, zda je opravdu nezbytné sytit půdu další chemií a otravovat dalšími jedy. O tom se už celá desetiletí vedou polemiky. Bezvýsledně. Možná proto, že selský rozum, který nám zanechali naši předkové hospodáři, zatím nadále spí – a těžko říci, zda jako Šípková Růženka na sto let. Jak moc je to komplikovaný problém, jsme mohli nedávno pozorovat při veřejné bitvě o hraboše, ve které proti sobě dokonce stála dvě ministerstva. Dočkáme se někdy doby, kdy začneme hospodařit přirozeněji, kdy nebudeme muset zemi ničit žádnými jedy? Nebo je to v honbě za co největší produkcí potravin už nereálný sen? A dokáže vůbec naše chemikáliemi prosycená půda uživit rychle rostoucí počet lidí? To jsou některá témata, o kterých budeme hovořit s naším dnešním hostem, biologem zabývajícím se makro ekologií, biodiverzitou a ekologickou teorií, s panem profesorem Davidem Storchem.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/storch-david-1d-predstava-ze-budeme-mit-prirodu-a-zemedelstvi-pod-kontrolou-je-iluzorni-pokud-ano-uz-to-nebude-priroda/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #DavidStorch #Storch
Kategorie
Politika Kupředu do minulosti

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!