Daniela Kovářová 4. díl: Hlasitá menšina: Nesouhlasíš a nechceš ustoupit menšině? Jsi xenofob!

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
0 Zobrazení
Daniela Kovářová 4. díl: Hlasitá menšina vytvořila paradoxní společenské klima: Nesouhlasíš a nechceš ustoupit menšině? Jsi xenofob!
Ideologickým aktivismem, tedy fenoménem dnešní doby jsme se zabývali přesně před týdnem v rozhovoru s právničkou Danielou Kovářovou. A zazněla od ní velmi závažná slova: „Je typické pro některé bojovníky za práva, že vůbec neposlouchají druhou stranu. Někdo z nich něco chce, ale nezajímá ho, jak to působí na ostatní. S plamenným mečem bojuje za věc, kterou on požaduje, a vůbec se neptá, co na to říkají ostatní. Je mi záhadou, proč za situace, kdy adopce a manželství vzbuzují takové vášně, takové útoky z druhé strany, takové emocionální vypětí, diskuse na sociálních sítích, proč jdou aktivisté tak násilnou cestou? Proč s námi nezkusí vyjednávat, proč nezkusíme najít nějaký kompromis? Anebo proč se nezkusí podívat na ten problém našima očima? Proč jen požadují, abychom chápali, co oni cítí, ale proč je samotné vůbec nezajímá, co cítí ta druhá strana?“ A o tématu takzvaného „manželství pro všechny“ budeme s Danielou Kovářovou hovořit i dnes.

Celý rozhovor, včetně textového přepisu, na: https://www.kupredudominulosti.cz/kovarova-daniela-4d-hlasita-mensina-vytvorila-paradoxni-spolecenske-klima-nesouhlasis-a-nechces-ustoupit-mensine-jsi-xenofob/

Podpořte nás prosím zde:
https://www.kupredudominulosti.cz/podporte-nas/

Web: https://www.KupreduDoMinulosti.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kupredudominulosti
Twitter: https://twitter.com/KupreduDoMi
YouTube kanál: https://www.youtube.com/c/Svobodnéuniversum

#KupreduDoMinulosti #SvobodneUniversum #MartinaKocianova #DanielaKovarova #Kovarova
Kategorie
Politika Kupředu do minulosti

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!