Antonín Fryč (Trikolóra): Vaše výsledky musí být měřitelné. Slíbil jsi? Nesplnil jsi? Zabalte to!

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
13 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.
Ve Středočeském kraji podalo kandidátky pro krajské volby 16 stran, hnutí a koalic. Před čtyřmi lety se o hlasy voličů utkalo 20 subjektů. Do podzimního volebního klání se chtějí zapojit všechny strany zvolené do nynějšího zastupitelstva, některé v koalici s jinými subjekty.


Lídrem středočeské kandidátky hnutí Trikolóra je Antonín Fryč, který je zároveň odborným garantem hnutí na dopravu. Antonín Fryč je absolventem pražské Strojní fakulty ČVUT, kde také studoval doktorandský program. Svou kariéru začal ve společnosti pro přepravu námořních kontejnerů ČSKD INTRANS, kde působil na různých pozicích od referenta až po generálního ředitele. Po revoluci založil společnost WAREX, která se zabývala výrobou obytných kontejnerů a ocelových konstrukcí, kterou později rozšířil o vývoj a výrobu montovaných staveb. WAREX se v roce 2008 zařadil mezi 100 nejlepších společností v ČR. Terminál Letiště Praha, obchodní dům Tesco v Plzni nebo bytové domy ve Vsetíně. To je jen několik staveb, které Antonín Fryč realizoval.


Právě s Antonínem Fryčem si budu povídat o tom, proč chce vstoupit do politiky, a co chce reálně ovlivnit na kraji a s kým.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!