2021-02-12 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
25 Zobrazení
Lajkněte či sdílejte, pokud se vám video líbí. Máte připomínky, postřehy, podněty, návrhy? Určitě nám zanechte komentář.

A nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio


0:00:00
1.
Dárek k Valentýnu? Český parlament díky politické přetahované neprodloužil nouzový stav. Nestalo se tak proto, že by politici šaškárnu odmítli, ale protože se pohádali. Žádná sláva, ale aspoň něco. Ten skončí v neděli 14.2. Lidé si zvykli na roční vězení, a když se teď budou moci trochu volněji nadechnout, mají strach. Není to náhodou test sociálních inženýrů, aby věděli, jak dlouho Češi potřebují k tomu, aby rezignovali a ohli hřbet? Společnost se dělí na dva tábory: Jedni se naučí držet hubu na vládních cvičácích a buzerplacech, chtějí více karantén, více lockdownů, doslova se v tom našli. Druzí se s ukrajováním občanských práv a svobod nikdy nesmíří.


0:44:22
2.
V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci. Celými Košicemi se šíří zpráva, že zabíjela vakcína a vedení zařízení rozhodlo okamžitě očkování přerušit poté, co zemřelo již 36 klientů v pečovatelském centru. Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené. Potvrzuje to oficiální dokument. Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši jen pár dní po vakcinaci. Jen shoda náhod?


V Německu je ale situace mnohem dramatičtější. Zemí se totiž lavinovitě šíří zpráva, že britská mutace koronaviru vzniká po aplikaci vakcínou Pfizer-BioNTech. Celkem 14 seniorů z pečovatelského domu v Osnabrücku, kteří už několik měsíců jsou v izolaci a nikam necestují a nemají ani návštěvy, se nakazilo britskou mutací SARS-Cov-2 až poté, co obdrželi druhou dávku vakcíny Pfizer. Nákaza nepřišla od personálu, ten britský virus nemá. Senioři mají mírný průběh nemoci, ale lékaři nechápou a diví se, jak se mohl britský virus do izolovaného pečovatelského domu dostat. Hádejte, co se stane v ČR a na Slovensku, až se začne na jaře masivně očkovat?


1:17:50
3.
Američtí lékaři varují před syndromem ADE způsobeným vakcínami na bázi mRNA, kdy vakcína ve skutečnosti zesiluje účinky viru v těle a po aplikaci vakcíny očkované osoby okamžitě onemocní a dokonce umírají. Syndrom ADE ohrožuje nejvíce seniory, ve Vrchlabí v pečovatelském domě zemřelo již 30 seniorů od počátku roku a farmaceutické firmy rozjely ve spolupráci se sociálními sítěmi mohutnou umlčovací kampaň na zamezení šíření informací o syndromu ADE, který představuje větší hrozbu než virus HIV. Proč očkovaní lidé onemocní a dokonce zemřou?


1:31:30
Telefonické dotazy posluchačů
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!