2021-02-05 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
2 Zobrazení
Lajkněte či sdílejte, pokud se vám video líbí. Máte připomínky, postřehy, podněty, návrhy? Určitě nám zanechte komentář.

A nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio


0:00:00
1.
Ústavní soud v ČR provedl palácový převrat a vypukl naprostý chaos. Rychetského družina ústavních soudců zrušila ustanovení volebního zákona o multiplikačním kvóru pro vstup koalic do sněmovny, koalicím tak bude stačit pro vstup 5% hlasů. Soudci navíc zrušili D’Hondtovu sčítací metodu a bonusy pro vítěze voleb. Je to oficiální, Andrej Babiš již nebude schopen složit vládu po volbách, jenže stejně tak se to nemusí podařit ani Demobloku. Čeká nás nová Opoziční smlouva mezi Piráty či ODS a Hnutím ANO, ale bez Babiše, který se místo toho začne ucházet o post prezidenta? Ústavní soudci ovlivnili v předstihu výsledek voleb a Ivan Bartoš od Pirátů je rázem horkým globalistickým kandidátem na premiéra ČR.


0:40:34
2.
Social Credit: Slovenská asociace chce Matovičově vládě předvést a prodat okopírovaný systém čínského sociálního kreditu Wang-Dang. Mobilní aplikace v telefonu propojená online na očkovací databázi bude skenovat QR kódy u dveří obchodů, úřadů, restaurací, škol, pošt a dalších objektů. Systém podle očkovacího statusu v centrální databázi potom rozhodne, jestli člověk může do objektu vstoupit nebo ne, a to v závislosti na “zodpovědnosti” dotyčného nevolníka. A přitom je to k ničemu. Profesor Omar Šerý varuje, že očkovaní lidé se i tak budou pořád moci nakazit a budou infekční.

Kromě toho, slovenský ministr zdravotnictví naznačil, že Slovensko bude první zemí na světě, která zavede totální kontrolu pohybu obyvatelstva přesně, jak jsme hovořili téměř před rokem. Úředníci budou v reálném čase online posuzovat a potvrzovat výjimky pro Slováky, kteří si budou elektronicky žádat, aby mohli opustit byt a vyjít ven za určitým účelem. Lidé se budou prokazovat esemeskou v mobilu, kde bude uvedeno kam a od kdy do kdy mohou být venku. Tohle je výsledek několika celoplošných a naprosto zbytečných kol testování, namísto svobody za účast na testování budou mít Slováci koncentrák.


1:00:27
3.
Alexej Navalný se chtěl vrátit do Ruska jako hrdina, ale jeho spolupracovníci ho podrazili a využili ke zpravodajské hře s cílem uvalení sankcí na Rusko a zastavení dostavby plynovodu Nord Stream II na poslední chvíli. Údajná Putinova vila na břehu Černého moře je ve skutečnosti luxusní hotelový resort ruského židovského magnáta Arkadije Rotenberga s úzkými vazbami na Chabad Lubavitch a Berela Lazara. Proč je plynová tepna z Ruska do Německa tak strašně nebezpečná pro americký Deep State a Pax Americana?


1:26:45
Telefonické dotazy posluchačů
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!