2020-11-20 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
0 Zobrazení
Lajkněte či sdílejte, pokud se vám video líbí. Máte připomínky, postřehy, podněty, návrhy? Určitě nám zanechte komentář.

A nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio


0:00:00
1.
Podezření na software falšující hlasování už i v České republice. Během hlasování o prodloužení Nouzového stavu v poslanecké sněmovně došlo k překlopení hlasů odpůrců prodloužení, takže na sjetině měli výsledek, že hlasovali pro prodloužení. Na nesrovnalost upozornili hned dva poslanci. Miloš Zeman ztratil poslední zbytky integrity a vyzval Donalda Trumpa k uznání porážky, ten přitom v USA míří k volebnímu vítězství poté, co advokátní tým republikánů odpálil bombu, že firmu stojící za výrobou volebního softwaru v USA řídí člověk, který byl vice-prezidentem George Soros Investment Fund a je současným členem představenstva Open Society Foundations George Sorose.


0:43:12
2.
Zavařování brány Úřadu slovenské vlády je symbolem konce svobody a volného pohybu v éře Starého světového řádu. Slovenská policie při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce přímo do hlavy, svědecké video zachycuje okamžik zásahu projektilu do temene hlavy. Chlapci se začala řinout krev z hlavy doslova proudem, podle lékaře došlo k zásahu cévy. Ministr obrany označil na Facebooku občany na demonstraci za opice, rváče, extrémisty a psychopaty. Policie střílela z bezprostřední blízkosti do davu lidí gumové či plastové projektily, sonické granáty a demonstranti křičeli, co si to dovolují, vždyť tu jsou lidé. Připomínka 31. výročí 17. listopadu připomínala spíše definitivní pohřeb demokracie na Slovensku.

Slovensko je ale pouze v pilotním projektu “covidizace” společnosti v čele s pomateným pilotem, ale v zákulisí globální moci už je rozhodnuto o dalších krocích. Boris Johnson na tajné virtuální schůzce v Londýně hostil předáky světových farmaceutických firem v čele s Billem Gatesem a řekl jim, že během předsednictví G7 prosadí Londýn opatření očkování ve všech vyspělých zemích. Američtí lékaři již publikovali dokument, za jakých podmínek budou očkování povinná, nejenom očkování na COVID-19, ale i na další viry a pandemie, které by prý mohly přijít.


1:20:17
3.
Americká armáda pod novým velením provedla razii v datacentru ve Frankfurtu nad Mohanem a zabavila server společnosti SCYTL, který zfalšoval výsledek amerických voleb. Informaci potvrdil republikánský kongresman státu Texas, podle uniklých informací z razie Donald Trump vyhrál americké volby s drtivou převahou a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden pouze 128 hlasů. Razie byla provedena záhy poté, co Donald Trump vyhodil ministra obrany Marka Espera a nahradil další klíčové figury v Pentagonu svými loajalisty. V USA došlo podle informací k pokusu o státní převrat za pomoci interference do voleb ze strany cizích státních mocností.

Auditní bezpečnostní firma z Dallasu následně potvrdila, že hlasy amerických voličů končily na serveru ve Frankfurtu v Německu. Analytici z texaské firmy zjistili, že ve zdrojovém kódu volebního softwaru společnosti Dominion, pro kterou firma SCYTL zajišťovala evropský server, se nachází malware QSNATCH pro dálkový přístup, který umožňuje měnit hlasy voličů, přepisovat a vytvářet nové databáze, překlápět hlasy, přičítat a odečítat hlasy kandidátům, a to všechno v reálném čase přímo z cloudu z ciziny, odkud jsou potom změny nahrávané zpátky do serverů a volebních mašin na úrovni volebních okresů a jednotlivých amerických států.


1:34:36
Telefonické dotazy posluchačů.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!