2020-11-06 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
12 Zobrazení
Lajkněte či sdílejte, pokud se vám video líbí. Máte připomínky, postřehy, podněty, návrhy? Určitě nám zanechte komentář.

A nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio


0:00:00
1.
Volby v USA byly vážně dramatické, a v některých místech připomínaly spíše válku. Volební místnosti v Pensylvánii v okrscích s velkým počtem republikánů zůstaly zavřené, voliči odešli, protože museli do práce. Republikánští pozorovatelé ve Philadelphii nebyli vpuštěni černochem a černoškou do volební místnosti, v Georgii došlo k podivnému výpadku volebních mašin, černoši porušovali zákon, agitovali ve volebních místnostech za Joea Bidena a obtěžovali voliče. Ve Washingtonu D.C. začala národní garda během volebního úterý stavět zátarasy a pytle s pískem. Očekávaly se totiž nepokoje levicových skupin a Antify před Bílým domem po vyhlášení předběžných výsledků. Volebních podvodů a nezákonností byly hlášeny doslova tisíce.

Donald Trump tedy vítězil v prezidentských volbách v USA, ale těsně před ukončením sčítání hlasů se odehrála neuvěřitelně podivná věc. Klíčové státy naráz přestaly sčítat hlasy a poslaly sčítací komise domů. Po obnovení sčítání však najednou Donald Trump ztrácí, korespondenční hlasy mění výsledky. Donald Trump pohrozil, že se obrátí na Nejvyšší soud s žádostí o zastavení sčítání hlasů stejně, jako se to stalo v roce 2000 po zvolení George Bushe. Trump vedl v Pensylvánii, Michiganu či Severní Karolíně. Průzkumové agentury více jak půl roku lhaly, spolu s nimi televize a média. Joe Biden měl být protlačen uměle, prefabrikací veřejného mínění.


1:19:34
2.
Nový český ministr zdravotnictví se pochlubil, že nakoupí 10 milionů antigenních testů, 2 miliony již jsou naskladněny. Ve stejnou chvíli začalo plošné testování v sociálních zařízeních a v domovech důchodců, které je de facto povinné. Je to zkouška a pilotní test na celoplošné testování celé ČR po vzoru Slovenska? Ministryně Jana Maláčová rozeslala papír, kde nabízí zaměstnancům sociálních služeb, že stát se jim v době Nouzového stavu “postará” o děti ve věku od 3 do 10 let, ale o starší už ne. Důchodcům a klientům sociálních zařízení hrozí pokuta až 3 miliony korun, pokud se nenechají “dobrovolně” otestovat na COVID-19, varuje ministerstvo zdravotnictví.


3.
Uniklý dokument z nejmenované olomoucké nemocnice s pokyny pro kódování výkonů zdravotní péče v souvislosti s COVID-19 odhaluje, jak se v České republice vyrábí ta obrovská čísla pozitivních a hospitalizovaných pacientů, kvůli kterým prý kolabují nemocnice. Dokument odhaluje instrukce lékařům, jaké kódy mají uvádět do zdravotních výkazů pacientů, aby nemocnice za virové pacienty dostaly více peněz, než kdyby v nemocnici leželi jenom jako obyčejní pacoši, ze kterých se na bodovém ohodnocení z pojišťoven tolik “nevytočí” na úhradách. Dokument prokazuje, že lékaři mají nařízeno označovat zemřelé s pouhým pozitivním testem za oběti COVID-19 stejně, jako kdyby opravdu zemřeli na virus.


1:52:59
Telefonické dotazy posluchačů
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!