2020-08-07 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
10 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.
1.
Skandál a hrozba nejen pro Slováky? Evropská unie podepsala s farmaceutickým kolosem AstraZeneca smlouvu na 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19, ale před několika dny AstraZeneca oznámila, že má většinu smluv chráněných indemnitou. Občané zemí EU tak nebudou smět firmu žalovat za vedlejší účinky, nemoci, trvalá postižení a úmrtí způsobená novou vakcínou proti Covid-19, která bude distribuovaná koncem tohoto roku do 27 zemí EU a bude se s ní očkovat 400 milionů obyvatel celé EU. Skoro každý. Slovenský epidemiolog už dokonce nadhodil myšlenku, že kdo se nenechá očkovat, bude nezaměstnaný!

2.
Americký prezident Donald Trump na tiskovce potvrdil, že Pentagon je přesvědčený, že v Bejrútu byla odpálena bomba. Forenzní analýza video záběrů exploze naznačuje, že ve skladišti ledku byla odpálena termobarická puma. Exploze vyvinula takový žár, že došlo k charakteristickému jevu odpaření molekul vody v atmosféře a zformování páry do klasického cylindru okolo pyroklastického hřibu. Podobný jev vzniká pouze při odpálení termonukleárních a termobarických zbraní. Pentagon se domnívá, že za útokem stojí Izrael, který měl podezření, že skladiště ledku uchovává rakety Hizballáhu.

3.
Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate. Světové pedo*ilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek. Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat. Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative. Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedo*ilnímu ringu.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!