2020-06-26 - Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.

Děkujeme! Podělte se o to se svými přáteli!

Toto video se vám nelíbí.Děkujeme za zpětnou vazbu!

Přidáno před od admin
14 Zobrazení
Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu studia Tapin-radio SVCS, abyste nic nezmeškali.
https://www.youtube.com/c/radiosvstudiotapinradio
Dejte si prosím odebírat kliknutím na červenou ikonku ODEBÍRAT a zaškrtněte i symbol zvonečku, abyste byli informovaní o nahrání každého nového pořadu.
1.
Kosovský řezník z UÇK a prezident samozvaného Kosova Hashim Thaçi byl obžalovaný mezinárodním tribunálem v Haagu z válečných zločinů a ve Washingtonu se začínají děsit, co všechno před americkými volbami vyplave na povrch na americké neocony a jejich kšefty s lidskými orgány na Balkáně. Americký mocenský úchop nad Evropskou unií mohutně povolil, američtí poskoci a marionety už v Evropě nemají ochranu. Všechno je to zásluhou Donalda Trumpa a jeho oslabování americké moci nad Evropou, shodují se pozorovatelé. Obchodní válka USA s Evropou je poslední kapkou, tribunál v Haagu proto dostal zelenou.

2.
Prorocká slova Muhammada Aliho z televizní show BBC v roce 1971 o tom, že míchání ras je proti Bohu, působí dnes skoro jako zjevení. Americký aktivista a míšenec vyzval ke stržení soch a zničení maleb a obrazů Ježíše Krista a Panny Marie, protože všude jsou prý zobrazovaní jako bělošští nadřazenci. Globalizace začala nepokrytě a otevřeně útočit už i na symboly biblických postav, což je útok na samotné jádro bílé civilizace. Všimněte si dobře, že to není Dům Sion, který vyzývá ke strhávání obrazů Krista. Ne, je to Antifa, Black Lives Matter a pěšáci v ulicích a médiích, které z příkazu Domu Sion financuje George Soros a nadace napojené na globalizační fondy.


3.
Daniel Landa v nové písni varuje de facto před Talmudickou eliadou, tedy vizí sionistické světovlády, kde bílému člověku bude vládnout černý mouřenín jako asistent Šelmy a bude nutit bílé góje poklekávat před globalizací. Zjevení sv. Jana popisuje všechny současné procesy nasunování Nového světového řádu, který bude založený na lidech v rolích ovcí, na čipech, na dluhu, na evidenci, na kontrole a na nekonečném kamerovém sledování. Jméno šelmy je ZION a jejím asistentem je globalismus. Zašel Daniel Landa daleko za hranu konformity, anebo byl naopak vyvolený jako Zvěstovatel pro toto odhalení?

4.
Vlastenectví podle SPD: Tomio Okamura v čele parlamentní skupiny pro Afghánistán pouhých 11 dní po schůzce s muslimem Fawadem Nadrim, který spolupracuje s nadací Vize 97 Dagmar Havlové a s nadací Karla Janečka. Čerstvý člen SPD Jaroslav Foldyna je pro změnu kamarádem s Leonidem Kušnarenkem, který vyzýval české muslimy k ozbrojování. A proč SPD jednomyslně hlasovala pro vytvoření parlamentní komise proti hybridním hrozbám a dezinformacím? Prý kvůli tomu, aby SPD měla v komisi svého člověka. Jenže, toho tam bude mít i KSČM, která přitom hlasovala proti vzniku komise. Tak jak je to? SPD pro komisi hlasovala kvůli Aeronetu? Ano, člen této komise za SPD to již v minulosti naznačil na České televizi. Pavel Jelínek, který na obrazovceČT prohlásil, jak české alternativní weby podrývají bezpečnost a obranu země. Takový člověk má usednout do této komise.

5.
Skupina pomatených aktivistů podpálila Mariánský sloup na Staroměstském náměstí v Praze symbolicky v den 399. výročí popravy 27 českých Pánů v roce 1621. Česká mainstreamová média o této souvislosti prakticky mlčí, zapálené hořící hadry uhasili strážníci. Mariánský sloup přitom historicky symbolizoval prolitou krev žen, dětí a obránců Prahy v roce 1648 při obraně města před Švédy, na jeho výstavbu se v Praze dokonce vyhlásila mezi Pražany sbírka. Jenže dnes v roce 2020 se pomníky národů a lidu postříkávají barvou, odstraňují z podstavců, strhávají z podstavců za křiku bílé sójové mládeže a už dokonce i zapalují. Proces Black Lives Matter na 399. výročí popravy české šlechty dorazil z USA už dokonce i do Prahy.
Kategorie
Radio SV - studio Tapin-radio
Štítky
Svobodný vysílač, Aeronet, AENews, Pan V.K., Vítek

Napište svůj komentář

Komentáře

Buďte první, kdo zanechá komentář!